КВУ: Виборці у Львові і в Брюховичах не отримують запрошення на вибори

24 жовтня 20127360
КВУ: Виборці у Львові і в Брюховичах не отримують запрошення на вибори
фото ZAXID.NET
Оксана Дащаківська

За останній час до ЛОГО Комітету виборців Львівщини надходить дуже багато звернень від виборців про те, що вони не отримали запрошення на вибори, повідомила під час прес-конференції 24 жовтня виконавчий директор ЛОГО КВУ Оксана Дащаківська.

За словами Оксани Дащаківської, це може свідчити як про те, що виборців просто не внесли у списки, так і про те, що члени ДВК не належним чином поставилися до виконання своїх службових обов’язків.

При цьому представниця КВУ зауважила, що найбільше скарг надходить від мешканців Львова і Брюхович, а в районах переважно всі виборці запрошення отримали.

Окрім того, Оксана Дащаківська наголосила, що безпосередньо ДВК вже списки виборців змінити не можуть. Для того, аби внести зміни, виборець має звернутися до органу ведення державного реєстру, і в разі відсутності у відповідних списках – звернутися до суду, причому наполягати на терміновому розгляді скарги.

У день виборів суд подібні звернення приймати не буде, уточнила вона.

Як інформував ZAXID.NET, Центральна виборча комісія заявила, що екс-прем'єр Юлія Тимошенко включена в списки для голосування на виборах на ділянці у Качанівській колонії.

Нагадаємо, вибори до Верховної Ради України відбудуться 28 жовтня 2012 року за змішаною пропорційно-мажоритарною системою: 225 депутатів обираються за списками політичних партій (бар'єр для проходження в Раду - 5%), ще 225 - в мажоритарних округах. Відповідні зміни до закону про вибори народних депутатів прийняла ВРУ 17 листопада 2011 року. «За» закон, розроблений спеціальною комісією Верховної Ради, проголосували 366 депутатів.

За результатами жеребкування щодо включення кандидатур до складу окружкомів лише 19 політичних партій отримали представництво у ОВК. В усіх без винятку 225 окружних виборчих комісіях отримали квоту партії "Молодь до влади", "Русь – єдина", Народно-трудовий союз України, "Братство", Українська партія "Зелена планета".

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук