Лабораторний центр Дніпропетровщини підозрюють у завищенні кількості хворих на Covid-19

У Дніпрі та області переглянуть статистику захворюваності на коронавірус

Збільшення кількості хворих дозволяло робити додаткові закупівлі міській інфекційній лікарні

Керівника Дніпропетровського лабораторного центру Олександра Штепу звільнили внаслідок перевірок його діяльності комісіями МОЗ та правоохоронних органів.

Як повідомила Дніпропетровська обласна рада, причиною розслідування стала підозра у недостовірності і спотворенні результатів ПЛР тестів на Covid-19.

За інформацією міжвідомчої комунікаційної групи, створеної при обласному штабі з протидії епідемії коронавірусу в перші дні роботи нового очільника лабораторії Романа Чуба, в базі даних виявлено більше 250 людей із позитивними тестами, які не були зняті з обліку.

«Більша частина з цих людей давно одужала, а решта, можливо, ніколи не хворіла. Зараз проводиться внутрішнє розслідування, адже є певні підозри, що люди не зняті з обліку для створення штучного ажіотажу і штучного збільшення кількості хворих, що дозволяє робити додаткові закупівлі міській інфекційній лікарні», – йдеться у повідомленні.

У відомстві також зазначили, що вже найближчим часом статистика буде змінена і кількість тих, хто одужав, значно збільшиться.

Зазначимо, що 19 травня набрав сили закон, що передбачає масове тестування українців на коронавірус.

Тестування обов'язкове для: людей із підозрою на коронавірус, контактних осіб, медиків, поліцейських і нацгвардійців. А також для тих, хто допомагає в проведенні заходів, спрямованих на боротьбу з поширенням інфекції.

30 травня в Україні розпочалося ІФА-тестування на Covid-19. Метод імуноферментного аналізу дозволяє виявити в крові специфічні антитіла. Крім того, застосовуватиметься метод пулінга - об'єднання 4-5 тестів одночасно в одній пробірці, а якщо пробірка показує позитивний результат, тоді ці п'ять тестів розглядатимуться індивідуально.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук