Ліга захисту прав жінок вимагає покарати організаторів лекції про «чистоту дівчини» у Луцьку

Cтудентам пояснювали втрату цноти на прикладі надкушеного яблука та потріпаної подарункової коробки

Лекторка з надкушеним яблуком у коледжі

Ліга захисту прав жінок «Гармонія рівних» вимагає перевірити законність лекції про «чистоту дівчини» у Луцькому педагогічному коледжі. Про це повідомляє прес-служба громадської організації.

У педколеджі Луцька у березні провели захід на тему «Чистота дівчини», який був присвячений «наслідкам інтиму до шлюбу». Згодом ця подія набула розголосу.

«У Луцькому педагогічному коледжі волонтер громадської організації «Life центр» провела лекцію про «чистоту дівчини». Свої переконання вона подавала як істину в останній інстанції, принижуючи незгодних з власною позицією», – заявила голова Ліги захисту прав жінок Олександра Голуб.

За її словами, на прикладі надкушеного яблука і розтріпаної подарункової коробки, експертка демонструвала, як неприємно отримувати те, чим користувалися до тебе.

«Тим самим молоді люди, які практикують дошлюбний секс, апріорі визначалися людьми без честі та бувшими у вжитку, якими вже огидно «користуватися». Тобто живі люди ототожнювались з речами. Цей феєричний виступ мав усі ознаки «шеймінгу» – практики цілеспрямованого приниження людини з якої б то не було причини, продиктованої прийнятими у суспільстві стереотипами», – наголосила керівниця Ліги захисту прав жінок.

Також вона повідомила, що такі лекції відбуваються у Луцьку у багатьох навчальних закладах міста, незважаючи на те, що закон «Про освіту» забороняє залучати здобувачів освіти до участі в заходах, організованих релігійними організаціями чи політичними партіями (об’єднаннями), крім заходів, передбачених освітньою програмою. А стаття 35 Конституції України гарантує свободу світогляду й віросповідання, додала Голуб.

«Тому Ліга захисту прав жінок звернулась до Міністра освіти, щоб з’ясувати на яких підставах подібні «лекції» проходять у Луцьких навчальних закладах та з проханням провести перевірку щодо підстав та правомірності таких заходів, зокрема, в Луцькому педагогічному коледжі й притягти винних у порушені навчання до відповідальності», – наголосила Олександра Голуб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук