Лікарня швидкої допомоги Львова отримає 30 млн грн на боротьбу із коронавірусом

Депутати Львівської міськради вирішили скерувати гроші за частину ремонтів у місті в лікарню

Лікарня швидкої допомоги Львова отримає 30 млн грн на боротьбу із коронавірусом
фото ЛМР
У Львові скликали позачергову сесію міської ради через пандемію коронавірусу

Лікарня швидкої медичної допомоги Львова отримає 30 млн грн на закупівлю необхідного обладнання для боротьби із коронавірусом Covid-19. Відповідні зміни до бюджету розвитку Львова погодили депутати Львівської міськради під час позачергового зсідання сесії 17 березня.

Керівниця департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич заявила, що для виділення коштів лікарні швидкої допомоги доведеться зняти гроші з інших об'єктів. Йшлося про роботи із реконструкції стадіону «Юність» у Парку культури (20 млн грн), викуп стадіону «Торпедо» з власності банку «Львів» (6 млн грн), реконструкцію мосту на вул. Шевченка–Омеляна Ковча (4 млн грн) та будівництво спорткомлпексу на Сихові (10 млн грн). Таким чином лікарня швидкої допомоги мала отримати 40 млн грн допомоги від міста.

Однак така пропозиція департаменту економічного розвитку викликала обурення у деяких депутатів, які почали вимагати переглянути зміни до бюджету розвитку. Зокрема, активно виступив проти пропозиції зняти частину коштів зі спортивних об’єктів голова фракції БПП Петро Адамик.

«Давайте ми не будемо знімати гроші там, де ми вже зіграли тендери і заключили угоди», – запропонував Петро Адамик.

Його колега по фракції Сергій Івах також запропонував змінити перерозподіл коштів бюджету розвитку.

«Не можна за це голосувати. Треба оголосити перерву, нехай нам зараз доповідають по всіх стрічках бюджету. І тільки після цього будемо приймати рішення. Як так можна на весь світ говорити про стадіон «Торпедо», а потім забирати гроші?», – емоцыйно висловив свою позицію депутат.

Ірина Кулинич натомість наголосила, що гроші зі спортивних об’єктів планують знімати лише частково, і це не зупинить роботи.

«Ми не зняли повністю, певну суму ми залишили. І я вважаю, що ця пропозиція є нормальною, б якщо там будуть виконуватись роботи, ми будемо думати, з яких об’єктів перекидати. З об’єктів, де є запозичення, ми не можемо зняти кошти, з комунальних підприємств зараз теж не можна зробити жодної перекидки», – наголосила Ірина Кулинич.

Після понад годинного обговорення цього питання та 10-хвилинної перерви депутати все ж знайшли компромісне рішення щодо виділення грошей лікарні швидкої допомоги. Нова пропозиція звучала таким чином: зняти 10 млн грн з реконструкції вул. Пекарської, 10 млн грн – зі спорткомплексу на Сихові та 10 млн грн – стадіону «Юність». Таким чином лікарня швидкої допомоги отримає наразі 30 млн грн з бюджету розвитку Львова. За відповідне рішення проголосувало 46 депутатів.

Загалом позачергова сесія Львівської міської ради тривала три години, у порядку денному було лише шість питань, які пов’язані із заходами боротьби з коронавірусом.

Нагадаємо, раніше міська рада Львова виділила близько 50 млн грн на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук