ЛОР проти перенесення підготовки танкістів і саперів з Академії сухопутних військ до інших міст

Львівська обласна рада прийняла звернення до президента як головнокомандувача Збройних сил України, секретаря Ради національної безпеки і оброни України, прем’єр-міністра та міністра оброни України з проханням не допустити переведення частини підготовки офіцерів із Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові до інших військових навчальних закладів. Відповідне звернення депутати ухвалили під час засідання сесії у четвер, 1 червня.

У своєму зверненні депутати зазначили, що зі сторінок високопосадовців міністерства оборони у соціальних мережах дізналися про ймовірний перевід навчання офіцерів-танкістів із Національної академії сухопутних військ до Харкова, а офіцерів-саперів – до Кам’янця-Подільського.

На переконання депутатів, кроки у напрямку зменшення ваги військової освіти в Галичині, у час, коли бойові дії на Сході України тривають і далекі до свого логічного завершення, є недоречними як з економічної, так і з військово-патріотичної точки зору.

«Загальновідомо, що саме випускники Національної академії сухопутних військ є однією з ключових ланок тактичного рівня – у професійному та ідейному сенсі – у жорстокій боротьбі із ворогом на Сході», – сказано у зверненні.

Депутати акцентували на тому, що вся інфраструктура: найбільший полігон у Східній Європі, навчально-матеріальна база, навчальна література, побут, умови для духовного та культурного розвитку майбутніх офіцерів – найкращі в Україні.

«З огляду на вищезазначене, ми, депутати Львівської обласної ради, вважаємо, що в час продовження українсько-російської війни, переведення навіть певної частини підготовки офіцерського корпусу з м. Львова до інших військових навчальних закладів є недопустимим», – йдеться у зверненні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук