Колишню школу-інтернат у центрі Львова виставили на аукціон за 29 млн грн

Центр опіки сиріт УГКЦ кілька разів звертався до обласних депутатів з проханням передати їм цей будинок

Колишню школу-інтернат у центрі Львова виставили на аукціон за 29 млн грн
Колишня школа-інтернат на вул. Короленка, 7

Львівська обласна рада виставила на аукціон будинок колишньої школи-інтернату на вул. Короленка, 7, який понад чотири роки не використовується. Початкова вартість 4-поверхового будинку становить 29,2 млн грн.

Загальна площа приміщень, які управління майном спільної власності ЛОР виставило на аукціон, становить 2929,9 м2. Переможець аукціону має використовувати це приміщення у освітніх цілях. Аукціон з продажу 4-поверхового будинку відбудеться 27 лютого.

Нагадаємо, що раніше Центр опіки сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ звертався до обласної ради з проханням виділити цей будинок для потреб центру. Однак обласні депутати виставили його на аукціон. Львівська міська рада також двічі зверталась до ЛОР з проханням скасувати рішення про продаж будинку на вул. Короленка, 7 на аукціоні та передати його для потреб Центру опіки сиріт.

Центр опіки сиріт утворили понад 10 років тому для задоволення потреб дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей із шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів, будинків сімейного типу, розподільників, комунальних будинків дитини. Центр дбає не лише про духовне збагачення та фізично-моральну підтримку дітей, але й веде їхню активну підготовку до дорослого та самостійного життя. Над цим працюють наставники, психологи, волонтери та спеціалісти різних профілів. Діти збираються у різних приміщеннях міста, аби навчатися куховарити, малювати ікони, займатися спортом.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук