Львівщина - дев’ята в Україні за обсягом виробництва сільськогосподарської продукції

Економіка17 квітня 20091670

За показниками управління статистики індекс обсягів валової продукції сільського господарства в області у січні-березні 2009 р. порівняно зі січнем-березнем 2008 р. становив 103,1%. Про це ZAXID.NET повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Збільшення обсягу продукції сільського господарства у вартісній оцінці відбулося внаслідок зростання виробництва у сільськогосподарських підприємствах на 19,9% (у І кварталі 2008 р. - на 32,1%), тоді як у господарствах населення скорочення становило 5,6% (у І кварталі 2008 р. -6,9%).

Як повідомив заступник голови Львівської ОДА з агропормислового комплексу Ярослав Панюра, приросту валової продукції сільського господарства Львівщини порівняно з аналогічним періодом попереднього року досягнуто завдяки зростанню виробництва м’яса і яєць.

За обсягом виробництва в Україні продукції сільського господарства у січні-березні 2009 р. Львівщина займала дев’яте місце, а за індексом - восьме. Частка Львівщини з виробництва продукції сільського господарства в Україні становила 3,9%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук