Львівщина отримає від благодійного фонду ₴21 млн на боротьбу з СНІДом, туберкульозом і гепатитом

У ЛОДА підписали меморандум із благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я»

Львівщина отримає ₴21 млн на боротьбу з СНІДом, туберкульозом і гепатитом

У понеділок, 9 жовтня, у Львові підписали Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю між облдержадміністрацією та міжнародним благодійним фондом «Альянс громадського здоров’я». Цього року з боку Альянсу на програми профілактики буде виділено понад 21 млн грн. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

«Цей меморандум – це не лише декларація намірів, йдеться про внесок понад 21 млн грн цього року з боку Альянсу на програми профілактики. Ці програми головним чином охоплюватимуть соціально вразливі верстви населення і триватимуть до 2020 року», – зазначив під церемонії підписання виконавчий директор фонду «Альянс громадського здоров’я» Андрій Клепіков.

Альянс, як один із розпорядників коштів Глобального фонду, регулярно робить внесок у протидію епідеміям у Львівській області. У 2017 році йдеться про безповоротну допомогу області на суму близько 21 млн грн. Із них майже 12 млн грн передбачено на медикаменти, обладнання та витратні матеріали для діагностики туберкульозу та ВІЛ-інфекцій.

До слова, благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» – недержавна професійна організація, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями ефективно протидіє епідеміям ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та іншим соціально небезпечним захворюванням Фонд надає фінансову й технічну підтримку для програм, які охоплюють понад 300 тис. представників найуразливіших груп населення.

Нагадаємо, 1 грудня відмічався Всесвітній день боротьби зі СНІДом. В Україні, за підрахунками, близько 220 тисяч осіб є ВІЛ-інфікованими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук