Львівська міська рада спільно з компанією «Vodafone Україна» провели масштабне дослідження для розвитку транспортної моделі міста

Львівська міська рада, Біла зала

Анонси7 червня 2018730

Аналітики сектору відкритих даних ЛКП «Міський центр ІТ» спільно з представниками компанії «Vodafone Україна» презентуватимуть результати дослідження міграції мешканців Львівської області до Львова. Дослідження засновується на аналізі великих даних (big data) про переміщення абонентів мобільного зв’язку.

Зокрема, за результатами дослідження, визначено обсяги людинопотоків у місто (кількість людей, які щодня приїжджають до Львова), напрямки цих потоків (з яких населених пунктів приїжджає найбільше мешканців), а також особливості навантаження на точки в’їзду в місто протягом дня.

У прес-конференції візьмуть участь: міський голова Львова Андрій Садовий; заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко; заступник генерального директора Vodafone Україна Костянтин Воробйов; заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий; керівниця сектору відкритих даних ЛКП «Міський центр ІТ» Олена Гунько.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук