Львівська міськрада оскаржила у суді вимоги державних аудиторів щодо перевитрат на ₴2,8 млн

ЕкономікаЮлія Поліковська, 13 листопада 20173220

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради оскаржив у суді вимоги Західного офісу Держаудитслужби стосовно виявлених порушень при закупівлі квартир для військовослужбовців та дітей-сиріт. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Позов подали до Львівського окружного адміністративного суду, тому що вважають ці вимоги необґрунтованими, безпідставними і такими, які суперечать положенням закону.

За даними Західного офісу Держаудитслужби, у травні 2017 року була завершена ревізія фінансово-господарської діяльності згадуваного департаменту за період із 1 січня 2014 року по 31 січня 2017 року.

Аудитори, зокрема, виявили зайві витрати 2,8 млн грн при придбанні квартир для сімей загиблих військовослужбовців та для дітей-сиріт внаслідок завищення вартості цих квартир. Вони вважають, що ціни на 1,9 млн грн перевищили встановлені граничні межі вартості за 1 м2, та на 0,9 млн грн були вищими від тогочасних ринкових.

Нагадаємо, 7 листопада ЛКП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс» подало позов до Львівського окружного адміністративного суду щодо скасування вимоги Західного офісу Держаудитслужби про усунення фінансових втрат на суму 47,8 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук