Львівська облрада стане власницею земельної ділянки, на якій розташовані будівлі ЛОР та ЛОДА

Депутати ЛОР ухвалили рішення про право власності на земельну ділянку на вул. В. Винниченка, 14, 16, 18 у Львові

ЕкономікаЮлія Поліковська, 20 березня 20184460
ЛОР зареєструє право власності на земельну ділянку , на якій розташовані будівлі ЛОР та ЛОДА

Депутати Львівської облради у вівторок, 20 березня, прийняли рішення про реєстрацію права власності на земельну ділянку на вул. В. Винниченка, 14, 16, 18 у Львові, де розташовані адміністративні будівлі облради та облдержадміністрації, за Львівської облрадою.

«Оформити за Львівською обласною радою право власності на земельну ділянку, де розташовані об’єкти нерухомого майна, що належать до спільної власності територіальних громад Львівської області, площею 1,8851 га, за адресою: вул. В. Винниченка, 14, 16, 18, м. Львів», – йдеться у рішенні ЛОР.

Рішення ухвалили на підставі відповідних свідоцтв про право власності на нерухомість.

Крім цього, врахували рішення ЛОР від 19 вересня 2017 № 497 «Про розпорядження землями, що знаходяться у спільній власності територіальних громад Львівської області», відповідно до якого управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради було доручено провести інвентаризацію та замовити документацію із землеустрою для ділянок, що знаходяться у спільній власності територіальних громад Львівської області, у тому числі й тих, на яких розташовані об’єкти нерухомості спільної власності територіальних громад Львівської області.

Також депутати ухвалили рішення №968 та 967 щодо реєстрації прав за Львівською облрадою на 42 земельні ділянки, на яких на Львівщині розташовані заклади освіти, охорони здоров’я, культури, соціальної сфери. Відповідні заклади набудуть ці ділянки у постійне користування.

Земельну ділянку на вул. Підвальній, 5 у Львові зареєструють, відповідно до проголосованого рішення, за «Львівським історичним музеєм», який є комунальним закладом ЛОР. Раніше у Львівській міськраді таку ініціативу називали неправомірною, оскільки окрім землі під будівлею відбувається оформлення права власності на землю довкола будівлі, і якою б мала розпоряджатися територіальна громада Львова.

Під час обговорення згадуваних питань у сесійній залі депутати висловлювали застереження, що реєстрація прав на земельні ділянки за Львівською облрадою може стати приводом для позовів з боку місцевих рад, на території яких є ця земля. Проте керівник управління майном спільної власності ЛОР Микола Бандра переконував, що первинним є право на нерухомість, і право на земельну ділянку першочергово виникає у того, хто володіє відповідною нерухомістю.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук