Львівська "Наша Україна" просить партійний з’їзд не створювати на дострокові парламентські вибори блок

19 жовтня 20082500

Сьогодні, 19 жовтня, конференція Львівської обласної організації політичної партії Народний Союз "Наша Україна" прийняла рішення, в якому констатувала, що партії, які 2 серпня 2007 року підписали угоду про створення блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" для участі у виборах Верховної Ради VI демократичного скликання, не виконали свого зобов’язання щодо створення єдиної демократичної партії. ЛОО НСНУ звернулася до VI з’їзду партії, який пройде 25 жовтня в Києві, з пропозицію не створювати черговий політичний блок лише для проведення парламентських виборів.

Делегати конференції ЛОО НСНУ вважають, що до виборчих списків "Нашої України" партійний з’їзд може включати лише членів партії, які до того ж мають бути рекомендовані первинними партійними організаціями.

Також ЛОО НСНУ звертається до з’їзду з пропозицією при формуванні списку кандидатів в народні депутати врахувати представництво регіональних організацій, пропорційно до результатів останніх виборів.

Крім того, конференція ЛОО НСНУ затвердила перелік із 45 делегатів на з’їзд партії від Львівщини. До числа делегатів увійшли представники всіх парторганізацій НСНУ Львівщини, члени обласної Політради партії, керівники виконкомів парторганізацій Львівщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук