Львівський локомотиворемонтний завод охоронятиме новостворена компанія за ₴117 тис. на місяць

ЕкономікаОлексій Коваленко, 11 листопада 20167000

Охороною ПАТ «Львівський локомотиворемонтний завод» займатиметься «Охоронна компанія «Альфа Безпека», створена 10 місяців тому. Послуги охорони обійдуться заводу у майже в 235 тис. грн за два місяці. Про це повідомляє видання «Наші гроші. Львів».

Договір про надання послуг охорони був опублікований на сайті публічних закупівель Prozorro. Він діятиме в жовтні-листопаді 2016 року. Один місяць охорони коштує 117,5 тис. грн.

«Охоронна компанія «Альфа Безпека» зареєстрована 10 місяців тому. До договору з локомотиворемонтним заводом вона не виконувала держзамовлень. Статутний капітал компанії складає одну тисячу гривень.

Засновник охоронної компанії Леонід Матейко також є власником ТОВ «Лімесанд» та співласником ТОВ «Грінфрут» і «Енергогенеруючої компанії «Укргідроенерго». Перша компанія зареєстрована у жовтні цього року і займається добуванням піску, гравію, глин і каоліну. ТОВ «Грінфрут» зареєстроване у вересні 2014-го і займається оптовою торгівлею фруктами і овочами.

«Енергогенеруюча компанія «Укргідроенерго» створена у грудні 2015 року і виробляє електроенергію. Матейко володіє нею в рівних долях з 21-річною Юлією Кропачовою, донькою екс-депутата Донецької облради Віталія Кропачова. Згідно з інформацією «Економічної правди», Кропачов замінив народного депутата БПП Сергія Трегубенка у ролі нового «наглядача», який займеться створенням паливно-енергетичної групи Ігоря Кононенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук