Львівський суд поновив на посаді водія маршрутки та зобов’язав АТП-1 виплатити йому 40 тис. грн

Мирон Береза, якого у квітні 2018 року, звільнили з АТП-1

У четвер, 21 лютого, Сихівський районний суд Львова поновив на посаді звільненого водія комунального АТП-1 Мирона Березу, а також зобов’язав підприємство виплатити йому 40,6 тис. грн заробітної плати за час вимушеного прогулу.

Мирона Березу звільнили з посади водія АТП-1 у квітні 2018 року «у зв’язку з виявленою невідповідність працівника займаній посаді внаслідок стану здоров’я». АТП-1 повідомляє, що Мирон Береза мав пройти медогляд у ТОВ «Клініка ім. Гальченко В. В.».

«Клініка повідомила ЛК АТП №1, що після проходження медогляду медична довідка форми 083/о йому не була видана за станом здоров’я, та Береза М.П. не може здійснювати трудову діяльність за професією водія», – йдеться у повідомленні підприємства.

Мирон Береза вважає звільнення незаконним і подав до суду. Чоловік стверджує, у квітні він прибув у вказану клініку для того, щоб пройти медогляд. За словами чоловіка, терапевт сказав, що йому необхідно пройти огляд у уролога, пульмонолога та кардіолога, яких у цій клініці немає. У позовній заяві Мирон Береза вказує, що пройшов огляд у цих спеціалістів у обласній госпрозрахунковій поліклініці.

«11 квітня 2018 року мене викликав директор ЛК АТП-1. В кабінеті були й інші представники адміністрації. Я пояснив їм, що пройшов медичний огляд в іншому мед закладі, що маю довідку і готовий приступити до праці. Але мене ніхто не слухав, казали, що моя довідка фальшива», – йдеться у позовній заяві Мирона Берези, яку оприлюднив депутат ЛМР Ігор Зінкевич.

У своїй заяві Мирон Береза також вказує, що його звільнили без засідання профспілки, йому не запропонували іншу посаду, яка б відповідала його кваліфікації, а також відмовили у праві піти у відпустку на 14 днів.

Після судового засідання Сихівського райсуду Львова, під час якого суддя Софія Чорна ухвалила рішення про поновлення Мирона Берези на посаді водія АТП-1, комунальне підприємство заявило, що подасть апеляцію.

У повідомленні АТП-1 вказано, що на час звільнення Мирона Берези не було вакантних посад, які б воно могло йому запропонувати. Також АТП-1 заявило, що протягом 2016-2018 років Мирон Береза використовував підроблені медичні довідки і у квітні поліція відкрила за цим фактом кримінальне провадження. Наразі триває досудове розслідування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук