Медведєв затвердив список заборонених в Росії європейських продуктів

СвітВолодимир Пиріг, 25 червня 201521192

Уряд РФ затвердив перелік заборонених для ввезення в Росію іноземних товарів у відповідь на продовження санкцій Євросоюзу, повідомив прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.

«Я щойно затвердив актом уряду перелік товарів, щодо яких ще на один рік продовжено заборону на імпорт в нашу країну – до 5 серпня наступного року», – передає слова російського прем’єра ТАСС.

Він зазначив, що цей перелік практично повністю співпадає з попереднім.

«Перелік, в принципі, нічим не відрізняється від того, що було, за винятком окремих, конкретних позицій з біоматеріалів. Залишаються ті ж продукти тваринництва, включаючи м'ясо великої рогатої худоби, свинину, харчові субпродукти, рибу і ракоподібні, молоко і молочні продукти, овочі, ковбаси і так далі. Всі ці позиції залишаються колишніми – звертаю на це увагу всіх, хто відповідає за роботу», – сказав прем'єр РФ.

При цьому Медведєв зазначив, що список може змінюватися залежно від подальшого розвитку подій.

«Цей перелік, звичайно, не є константою. Він може бути змінений залежно від цілої низки причин. У тому числі і від того, як складатимуться наші відносини з європейськими партнерами та партнерами з низки інших країн», – сказав він.

Як повідомляв ZAXID.NET, 22 червнія Євросоюз продовжив на шість місяців санкції проти Росії. У відповідь на це Росія пролонгувала продуктове ембарго для ЄС.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук