Менш ніж за добу на лікування 17-річного хлопця з Львівщини зібрали майже ₴750 тис.

Збір коштів активізувався після сюжету, який вийшов на телеканалі «24»

Менш ніж за добу на лікування 17-річного хлопця з Львівщини зібрали майже ₴750 тис.

Українці масово збирають гроші на лікування 17-річного пацієнта львівського ОХМАТДИТу. Операція з пересадки кишківника, без якої хлопець не виживе, коштуватиме 100 тисяч доларів. Станом на 13:35 на рахунку було зібрано 737 тисяч гривень. Це – лише чверть суми, яка необхідна на операцію.

Місяць тому у 17-річного Максима Стасіва виявили рідкісну вроджену патологію – синдром Ледда, неповний поворот кишківника. За словами лікарів, ця патологія зазвичай проявляється у новонароджених, але в Максима її діагностували лише зараз. Хірургам довелось видалити у хлопця весь кишківник.

Максим ще не знає про те, що саме з ним трапилось: рідним та лікарям забракло духу повідомити йому про діагноз. Без пересадки органу юнак не виживе.

Такі операції роблять лише 80 клінік у всьому світі. Львівські медики звернулись до клінік Європи та світу. Першою відгукнулась клініка трансплантології в Індії.

«У Делі є величезний сучасний медичний центр, де оперують англійці. І ці операції проходять на дуже високому рівні. Її перевагою також є те, що операція коштуватиме дешевше, ніж в Європі. Але на даний момент Індія не дуже хоче нас брати. Ми також отримали відповіді від професорів з Італії та Німеччини, які готові розглянути наш випадок; мають подзвонити з Феофанії», - розповіла ZAXID.NET лікарка-анестезіолог ОХМАТДИТу Віра Приймакова.

За словами Віри Приймакової, вартість такої операції починається з 90-100 тисяч доларів. Якщо робити її в Індії, то ще 40-50 тисяч доларів коштуватиме транспортування хворого. Також після пересадки Максимові знадобиться тривале післяопераційне лікування.

У лікарів є не більше 10 днів, щоб зробити Максиму операцію - потім в організмі хворого почнуться незворотні процеси.

Банківські реквізити для допомоги Максиму Стасіву

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук