Мер Донецька просить Порошенка терміново розпочати переговори між Росією та терористами

Донецький міський голова Олександр Лук'янченко  закликав президента і уряд України спільно з Росією почати переговори з керівництвом терористів для врегулювання конфлікту.

Про це йдеться в заяві мера Донецька, опублікованій на сайті міськради.

"Я хочу звернутися до президента нашої країни, уряду, Верховної Ради (із закликом) почати термінові повномасштабні переговори на найвищому рівні саме на території наших двох областей з врегулювання конфлікту, із залученням нашого північного сусіда - Росії та міжнародних організацій", - заявив Лук'янченко.

"За їхнього посередництва необхідно припинити братовбивчу війну, не допускати загибелі мирних жителів, дітей і людей похилого віку", - додав мер Донецька.

За його словами, структури життєзабезпечення населених пунктів Донбасу "знаходяться на межі гуманітарної катастрофи", і введення військового стану на території Донецької та Луганської областей не допоможе домогтися поставленої мети, а навпаки - лише погіршить ситуацію.

"По-перше, незрозуміло якими силами буде забезпечуватися це положення на території всіх міст двох областей. По-друге, з відкритим кордоном ці заходи практично даремні. По-третє, військовий стан призведе до руйнування інфраструктури міст і неконтрольованого потоку біженців", - наголосив Лук'янченко.

Мер Донецька нагадав, що в Донецькій і Луганській областях 42 міста, 36 районів і проживає там близько 7 млн осіб.

"Досі ніхто не з'ясував, чому сотні озброєних бойовиків практично безперешкодно проникають на територію нашої країни, хто їм платить. Я впевнений, що жоден найманець за ідею не воює. На ці вагомі причини ніхто уваги не звертає. Тільки йдуть звинувачення на адресу майже семи мільйонів жителів у сепаратизмі, пособництві. Це при тому, що жителі вже сьогодні страждають від збройних зіткнень, а це немало-небагато - 15% населення країни", - додав Лук'янченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук