Мер Львова обговорив з іноземними учасниками Форуму 451°E впровадження концепції Lviv Smart City

ЕкономікаАндрій Дрозда, 15 вересня 20185661
З учасниками форуму Андрій Садовий обговорив переваги електронного врядування у сучасному місті

У суботу, 15 вересня, мер Львова Андрій Садовий зустрівся з іноземними учасниками форуму електронного врядування 451°E. За повідомленням прес-служби ЛМР, під час зустрічі міський голова обговорив із провідними IT‑спеціалістами перспективи впровадження у Львові інноваційної концепції Lviv Smart City.

У зустрічі взяли участь 12 представників з, Австралії, Австрії, Ізраїлю, Іспанії, Нідерландів, Польщі та США.

«У Львові в ІТ-індустрії працює близько 30 тис. людей. Ми також заклали ІТ-парк для 14 тис. нових працівників. Наше місто по всіх рейтингах посідає найкращі позиції вУкраїні. І ми хочемо ставати ще кращими завдяки інноваціям в управлінні. Адже успішне управління та корупція — це несумісні речі», – зауважив Андрій Садовий.

Форум електронного врядування відбувається у Львові вже четвертий рік поспіль (фото Маркіяна Лисейка)

Нагадаємо, що форум електронного врядування відбувається у Львові впродовж двох днів 14-15 вересня. Учасниками заходів стало більше 250-ти іноземних та українських експертів, посадовців, представників громадських організацій, громадських активістів, які зацікавлені в розвитку електронного врядування.

Концепція Smart City полягає в розвитку сучасних технологій для покращення якості життя у місті. «Розумні» технології підвищують якість надання послуг, зменшують вартість та споживання ресурсів, покращують комунікацію між місцевою владою і мешканцями.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук