Мер Львова створив комісію для вивчення ситуації з боргом за придбані ЛАЗи

СуспільствоІ.Р., 25 жовтня 20174970

У Львівській міськраді створили комісію для вивчення ситуації, яка склалася з ТзОВ «Львівські автобусні заводи». Відповідне розпорядження у середу, 25 жовтня, підписав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, йдеться про борг комунального перевізника АТП-1 перед «Львівськими автобусними заводами» за придбані у 2009-2010 рока автобуси ЛАЗ. Під час засідання сесії 5 жовтня депутати ЛМР проголосували за підписання меморандуму між з ТзОВ «Оптимум Фактор», яке отримало від ЛАЗу право вимогу боргу, АТП-1, ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛМКП «Львівводоканал». Згідно з меморандумом, АТП-1 має заплатити «Оптимум Фактор» 19,6 млн грн, а 4 млн грн боргу анулюють.

«Враховуючи звернення колишніх працівників ТзОВ «Львівські автобусні заводи», що надійшли до Львівської міської ради, та інформацію про заборгованість по виплаті зарплати, яку Львівській міській раді не було надано від управління юстиції, міський голова Львова створив комісію для вирішення питання щодо доцільності погодження укладення та підписання меморандуму про співпрацю», – повідомили в прес-службі ЛМР.

Комісія має вивчити доцільність підписання меморандуму про співпрацю з ТзОВ «Оптимум Фактор», АТП-1, «Львівтеплоенерго» та «Львівводоканал».

Рішення комісії врахують під час засідання сесії Львівської міської ради, яке відбудеться 26 жовтня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук