Міністерство оборони досі не підготувало військових в зоні АТО до зими і просить додатковий час

Міністерству оборони України необхідний додатковий час для підготовки підрозділів до виконання завдань в осінньо-зимовий період.

Про це на брифінгу заявив заступник міністра оборони Петро Мехед, передає РБК-Україна.

«Нещодавно у військах завершила роботу інспекційна група з розв'язання проблем матеріально-технічного забезпечення під керівництвом заступника міністра оборони України генерал-лейтенанта Ліщинського з метою проведення перевірки готовності підрозділів до виконання завдань в осінньо-зимовий період. ​​За результатами роботи групи встановлено, що матеріально-технічне забезпечення військових частин і підрозділів, які беруть участь в АТО, загалом організовано. Разом із цим відсутні окремі предмети речового майна в необхідних розмірах. Це вимагає додаткового часу на завершення підготовки до осінньо-зимового періоду», – заявив Мехед.

За його словами, військовослужбовцям бракує комплектів теплого одягу. Мехед уточнив, що у багатьох комплектах теплого одягу, які є на складах, вийшов термін придатності.

Також Мехед зазначив, що до зони проведення антитерористичної операції (АТО) тривають поставки необхідної кількості зимового палива.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук