Міноборони замовило товарів і послуг на суму, яка на 3 млрд грн перевищує річний план

Міністерство оборони України підписало низку угод щодо забезпечення Збройних сил на суму в 12,1 млрд грн, повідомив заступник міністра оборони – начальник апарату Петро Мехед.

«Міністерство оборони підписало угоди і взяло зобов'язання на суму 12,1 млрд грн. Тобто понад 53% від річних призначень, передбачених на матеріально-технічне забезпечення. Річний план із закупівель в цьому році передбачає закупівлю товарів і послуг для потреб ЗСУ на суму понад 9 млрд грн. Зокрема, за напрямками тилового забезпечення планується централізовано доставити товарів і послуг на суму понад 10 млрд грн», – сказав він на брифінгу у вівторок, 19 травня, в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Мехед зазначив, що цьогоріч для ЗСУ планується закупити 94 тис. т паливно-мастильних матеріалів (станом на сьогодні Міноборони вже підписало 35 договорів на поставку понад 61 тис. т, вже поставлено понад 50 тис. т). На закупівлю речового майна передбачено 2,8 млрд грн, з початку року вже підписано 230 договорів на поставку речового майна.

Заступник міністра зазначив, що на надання послуг харчування підписано 29 договорів та додаткових угод на суму близько 1,5 млрд грн, проведені процедури з закупівлі та постачання продовольства для доукомплектування 300 тис. наборів сухих продуктів на суму 1,5 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук