Мінохорони здоров’я закінчило торги із закупівлі ліків на суму понад 780 млн грн

СуспільствоЮлія Поліковська, 7 листопада 20152241

Міністерство охорони здоров’я України станом на 5 листопада акцептувало пропозиції з централізованих закупівель лікарських засобів та медичних виробів на суму 786 млн 700 тис. грн. Таким чином процедура оголошення торгів завершена. Про це повідомили у прес-службі міністерства.

Акцептовані пропозиції за наступними напрямками: медикаменти для дітей з хворобою Гоше, мукополісахаридозом, муковісцидозом, церебральним паралічем, аутизмом, нанізмом; реактиви для проведення скринінгу новонароджених на фенілкетонурію та муковісцидоз, харчування для дітей хворих на фенілкетонурію; за державними програмами «Репродуктивне здоров’я нації»; «Централізовані заходи щодо запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань», «Централізовані заходи з трансплантації»; «Централізовані заходи розвитку донорства крові та її компонентів».

Також міністерство повідомляє, що акцептовані пропозиції щодо централізованої закупівлі медикаментів для лікування дорослих, хворих на гемофілію; медикаментів для лікування хворих на розсіяний склероз; медикаментів та дрібного лабораторного інвентарю для забезпечення проведення лікування безпліддя жінок методами допоміжних репродуктивних технологій, а також щодо централізованої закупівлі бланків листків непрацездатності.

Міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі в ході підписання договору з британським закупівельному агентством Crown Agents уточнив, що всі тендери за національними закупівлями завершені.

«Ми щодня провіряємо, яка ситуація з ліками по країні. Кризи немає, і не буде, тому що ми провели всі тендери за національними закупівлям. Всі тендери зараз в процесі акцепту або укладення договору», - сказав він.

Нагадаємо, раніше Квіташвілі підписав договір з ПРООН на постачання ліків на суму 620 млн грн. У рамках договору в Україні будуть поставлені препарати за державними програмами, зокрема, на лікування та діагностику туберкульозу, ВІЛ-СНІДу, дитячої гемофілії, Орфа захворювань, а також гепатиту «В» і «С».

Ще один Меморандум про надання послуг із закупівлі міністерство підписало з Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук