Міносвіти затвердило прийом дітей до шкіл за пропискою та договором оренди житла

Процес зарахування триватиме до 1 червня

Наказ Міносвіти вже схвалило Міністерство юстиції

Міністерство освіти і науки законодавчо запровадило пріоритетне зарахування до першого класу дітей, які проживають на території обслуговування школи, і дітей працівників навчального закладу. Про це йдеться в наказі Міністерства освіти та науки МОН №367 від 10 травня.

Згідно з наказом, до 1 червня включно до шкіл зараховуватимуть всіх дітей, які проживають на території обслуговування навчального закладу; а також рідних й усиновлених братів або сестер дітей, які здобувають освіту в закладі; дітей працівників цього навчального закладу й випускників дошкільного підрозділу цього закладу (за його наявності).

У самому порядку зарахування переліку документів, що підтверджують місце проживання дитини або одного з батьків, не зазначено, однак у листі-роз'ясненні наведено такий перелік.

Зокрема серед документів – паспорт одного з батьків, довідка про реєстрацію місця проживання, договір оренди житла, або інші документи, які можуть вважатися належним підтвердженням проживання у закріпленому за школою окрузі.

Зазначається, що наказ МОН вже затверджено у Міністерстві юстиції.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук