Львівська міськрада затвердила договір про кредит 50 млн євро від МФК

Ці кошти планують використати для реконструкції вул. Шевченка і купівлю 100 тролейбусів з автономним ходом

Депутати Львівської міської ради під час засідання сесії 10 жовтня затвердили договір про наміри отримання 50 млн євро кредиту від Міжнародної фінансової корпорації (МФК). За ці кошти місто планує закупити 100 тролейбусів на автономному ході та поремонтувати вулиці.

Львівська міська рада, ЛКП «Львівелектротранс», ЛКП «Львівавтодор» та Міжнародна фінансова корпорація підписали договір про наміри отримати 50 млн євро кредиту у травні цього року. За ці кошти місто має закупити 100 тролейбусів на автономному ході. Раніше у Львові тролейбуси такого типу не курсували.

Рішення міської ради затверджує цей договір і передбачає певні умови. Відтак 35 млн євро місто має витратити на придбання 100 тролейбусів з автономним ходом, ще 15 млн євро – на реконструкцію вул. Шевченка та розширення розумних транспортних систем.

Відсоткова ставка за користування залученими коштами має становити не більше 4,99% - 5,5%. Позика надається на 13 років з трьома роками пільгового періоду. Також міська рада має заплатити 50 тис. євро за надання юридичних та консультаційних послуг, технічну оцінку проекту та дослідження транспорту.

Новий транспорт очікують з 2021 року. Їх постачатимуть партіями по 35 одиниць упродовж трьох років.

«З точки зору ефективності витрачання грошей - це набагато краще. Тому якраз зроблений вибір в бік тролейбусів з автономним ходом. Аналізувались різні варіанти і аналізувались скільки треба збільшити охоплення електротранспортом. Якраз якщо витрачати гроші на контактну мережу то буде набагато дорожче», – заступник директора департаменту житлового господарства Андрій Білий.

Ця ухвала міської ради вступить у дію лише після того, як уряд погодить отримання позики від Міжнародної фінансової корпорації.

Нагадаємо, уже у листопаді цього року на вулиці Львова виїдуть нові тролейбуси «Електрон», які місто закупило за кредитні кошти ЄБРР.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук