Міжнародна мережа журналістів оголосила набір молоді на тренінги з комунікації у час кризи

СуспільствоЯ. І., 1 червня0
Міжнародна мережа журналістів оголосила набір молоді на тренінги з комунікації у час кризи
Тренінги відбудуться у п'ятьох українських містах

У серпні та жовтні в кількох містах України пройдуть медіатренінги для молоді, яка цікавиться журналістикою, але не працює в медіасфері. Проект «Комунікація під час кризи. Від проблеми до рішення» організовує Міжнародна мережа журналістів та медіаініціатив з ЄС та Східної Європи N-ost (Берлін). Тренінги безкоштовні, але для участі в них потрібно подати заявку. Дедлайн реєстрації – 17 червня.

«Криза – це час не тільки викликів для медіа та громадянського суспільства, а й вікно можливостей. Для медіа - це нові теми, нестандартні рішення, пошук доречної подачі інформації. А для нас усіх – можливість розібратися в потоці новин і ефективно користуватися каналами комунікації», – зазначають організатори.

Тренінги проведуть у два етапи. Перший етап триденних тренінгів відбудеться в Сумах (8-10 серпня), в Дніпрі (12-14 серпня), в Полтаві (22-24 серпня) та в Ужгороді (26-28 серпня). Учасники самі обирають, у якому місті взяти участь. Другий етап буде спільним для усіх і пройде у Львові (7-10 жовтня). Важливо, щоб учасники взяли участь як у першому, так і у другому.

Тренери підготували для учасників майстер-класи з комунікації у час кризи, з основ написання текстів та їх візуалізації, з фото та відеожурналістики, розробки мультимедійного блогу і основ роботи в напрямку solution journalism. Учасників
чекають екскурсії в регіональні редакції медіапартнерів тренінгу: газети «Лица» (Дніпро), Gazeta.ua (Полтава), ZAXID.NET (Львів), Ужгородського прес-клубу (Ужгород), Сумського прес-клубу (Суми).

Формуляр заявки можна знайти за посиланням. Дедлайн подачі заявки – 17 червня.

Проект фінансується з коштів Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини. Детальніше про проект можна прочитати на сайті організаторів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук