На благодійному аукціоні у Львові художники зібрали понад ₴460 тис. для поранених вояків

Головні Новини за 23 лютогоМарічка Крижанівська, 23 лютого 2015, 17:22 948 0
дивіться також

У Львові відбувся благодійний мистецький аукціон задля допомоги пораненим біцям у зоні АТО. Після шести годин торгів організаторам вдалося зібрати 467 тисяч гривень.

Аукціон організовували міжнародна організація «Zonta» спільно з галереєю «Максим».  

«Ідея такого аукціону у нас з'явилася давно, ми мали потребу якось допомогти чоловікам, які нині захищають нас. Ми – клуб, який має величезні зв'язки і контакти, то ми просто закликали своїх знайомих, і всі відкликнулися з величезною радістю і задоволенням», – розповіла член правління європейського відділення МГО «Zonta» Ольга Сидоренко.

Лотами були мистецькі твори 50 художників. За гроші від продажу цих речей організатори аукціону спільно з медиками закуплять апарат для реабілітації поранених вояків з пошкодженням спинного мозку, які лікуються у Військово-медичному центрі Західного регіону.

«Нам треба кілька таких вертикалізаторів ортопедичних. Вартість одного – від 9 до 14 тисяч доларів США. Апарат дає можливість вертикалізації пацієнта з лежачого положення у вертикальне і він ще має функцію ходи. Тобто якщо у пацієнта збережена функція рук, він зможе ходити у межах нашої території шпиталю», – додав завідувач відділення відновного лікування військового шпиталю Ростислав Данилков.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук