На Чортківському комбінаті хлібопродуктів КРУ виявило порушень на понад 1 млн грн

Економіка17 червня 20109160

КРУ в Тернопільській області провело ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства „Чортківський комбінат хлібопродуктів” за період з 01.10.2008 по 01.04.2010 роках. Проведеною ревізією встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 1 070,9 тис.грн.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Тернопільської ОДА.

Зокрема, підприємством надавалися послуги по зберіганню зерна Аграрного фонду та Держрезерву України за тарифами, значно занижені від їх фактичної собівартості.

Саме через таку цінову політику державне підприємство втратило 676,4 тис. грн.

Крім цього, керівництво Чортківського КХП нехтує, як і в попередні роки вимоги українського законодавства у сфері закупівель. Так, лише у в 2009 році підприємство закупило паливно-мастильних матеріалів без проведення тендерних процедур на 372,6 тис. грн.

Ревізією виявлено факти неодноразових переплат премій, відпускних та компенсаційних виплат працівникам підприємства, що призвело до збитків на загальну суму 17,6 тис. грн.

Про рівень фінансової дисципліни в підприємстві свідчить і той факт, що навіть заступнику директора недорахували належної йому винагороду в сумі 2,3 тис.грн.

В супереч вимог Господарського кодексу України, підприємство перерахувало правоохоронцям безповоротну 2 тис.грн фінансової допомоги, що не було передбачено фінансовим планом на 2009 рік.

За результатами ревізії на двох посадових осіб підприємства складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст.ст.164-2,ч.1, 164-14ч.1 КУ про адмінправопорушення.

Матеріали ревізії передано до прокуратури Тернопільської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук