На дорогах державного значення на Львівщині проблема зі знаками та деформацією покриття

Патрульна поліція вимагає в балансоутримувачів доріг усунути недоліки

СуспільствоОрися Шиян, 2 листопада 20167670
Напливи асфальту мають усунути за 10 діб

На трасах державного значення на Львівщині найчастішим порушенням є неналежне встановлення чи погана видимість дорожніх знаків, а інколи й повна їхня відсутність, а також деформації дорожнього покриття, що не відповідають вимогам ДСТУ.

Такий висновок зробив сектор безпеки дорожнього руху патрульної поліції під час осіннього комісійного огляду доріг державного значення, що прямують на Київ, Чоп, Шегині, Краковець, Раву-Руську та Червоноград, передає прес-служба патрульної поліції Львова.

Зокрема, на автомобільній дорозі М-06 «Київ – Чоп» зафіксовано 15 порушень, де зелені насадження погіршують видимість знаків. Також на цьому ж відрізку є 11 порушень у встановленні дорожніх знаків та 7 ділянок, де є напливи або інші пошкодження дорожнього покриття.

На дорозі М-10 «Львів – Краковець» патрульні зафіксували 6 вибоїн висотою понад 4 см. Тут також задокументовано 13 порушень з дорожніми знаками.

На дорозі Р-15 «Жовква – Червоноград» зафіксовано 8 осідань дорожнього покриття та 9 порушень правил встановлення дорожніх знаків.

Інспектори патрульної поліції надішлють балансоутримувачам доріг вимоги усунути порушення. Деякі недоліки мають виправити впродовж місяця.

Зокрема, осідання, вибоїни, напливи та інші деформації глибші ніж 6 сантиметрів мають усунути за 10 діб, інші – протягом 30 діб. Відсутні дорожні знаки мають встановити негайно. Замінити пошкоджені, а також попереджувальні знаки і знаки пріоритету, що не відповідають стандартам, за 3 доби. Відновити розмітку треба впродовж 30 днів.

Якщо розпорядники не виконають вимог патрульної поліції, інспектори складуть протоколи за статтею 188-28 КУпАП, що передбачає штраф від 255 до 340 гривень за рішенням суду.

Нагадаємо, за результатами обстежень регіональних доріг області, за незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі до адміністративної відповідальності притягнули 20 посадових осіб.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук