Прокуратура підтвердила, що головний хірург львівського госпіталю оперував нетверезим

Військова прокуратура склала адмінпротокол на хірурга Івана Богдана, незабаром має відбутися суд

Іван Богдан прийшов на операцію до військового нетверезим

Військова прокуратура склала адмінпротокол на головного хірурга військово-медичного клінічного центру Західного регіону Івана Богдана за перебування на робочому місці у стані алкогольного сп’яніння. Іван Богдан 28 грудня 2018 року прийшов на операцію до військового нетверезим, його стан засвідчили троє медиків. Інформацію про складений протокол повідомило Міністерство оборони у відповідь на інформаційний запит ІА ZIK.

Нагадаємо, про інцидент з хірургом військового госпіталю Іваном Богданом ZAXID.NET повідомив 28 грудня. Того дня медик прийшов на операцію до військового, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння. Нетверезий стан лікаря помітив анестезіолог, який зробив йому зауваження. Після цього троє медиків госпіталю склали акт, який підтверджував нетверезий стан Івана Богдана. Цікаво, що в.о. начальника військового госпіталю Василь Зайцев спочатку у розмові із ZAXID.NET заперечив, що медики складали такий акт та називав цей документ фальшивкою.

Наступного дня Зайцев провів короткий брифінг, де оголосив про початок службового розслідування стосовно оприлюднених у ЗМІ фактів, однак не конкретизував, про які саме факти йде мова. Під час телефонної розмови із ZAXID.NET 30 січня Зайцев відмовився повідомити результати службового розслідування.

У відповіді на інформаційний запит ІА ZIK Міноборони підтвердило інформацію про складений медиками госпіталю акт щодо перебування Івана Богдана у стані алкогольного сп’яніння. На основі цього акту військова прокуратура Західного регіону склала на Івана Богдана акт за ч.3 ст. 172-20 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв військовослужбовцями).

«Від пропозиції здати кров та пройти освідчення лікарем-наркологом на вміст алкоголю у крові полковник медичної служби Богдан І.С. відмовився, після чого було здійснено огляд вказаного офіцера посадовими особами та складений Акт огляду зовнішнього вигляду, який 29.12.2018 був вилучений Військовою прокуратурою Львівського гарнізону під час здійснення перевірки фактів вказаних у публікації. На підставі вилученого Акту військовою прокуратурою Західного регіону був складений протокол про адміністративне правопорушення», – йдеться у відповіді на запит.

Відповідь Міноборони на інформаційний запит журналістів

Складений протокол військова прокуратура передала до суду, який має визначити лікарю покарання. Згідно ст. 170-20 КУпАП, Івану Богдану загрожує від 1015 до 1505 грн або арешт з утриманням на гауптвахті на строк від п’яти до десяти діб. На час службового та судового розслідувань Івана Богдана вирішили не усувати з посади.

Зазначимо, що Іван Богдан є заслуженим лікарем України та головою Асоціації нейрохірургів Львівської області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук