На Львівщині під час голосування завчасно підписали порожні протоколи

На дільниці у Мостиському районі Львівської області під час проведення виборів комісія завчасно заповнила і підписала протоколи, що є порушенням процедури голосування. Про це повідомляє громадянська мережа «ОПОРА».

Під час голосування на виборчій дільниці №460800, що розташована у селі Пнікут Мостиського району, спостерігачі зафіксували випадок завчасного заповнення та підписання протоколів про підрахунок голосів.

Зазначимо, що заповнювати порожні бланки протоколів до закінчення голосування на дільниці суворо забороняється законодавством та тягне за собою кримінальну відповідальність. Натомість членкиня комісії заповнила графи з іменами членів комісії та надавала протоколи на підпис усім присутнім членам комісії. На момент фіксації цього факту підписаними вже було близько 5 примірників протоколів.

На зауваження спостерігача ОПОРИ члени комісії повідомили, що таким чином оптимізують свою роботу, хоча й визнають факт неправомірності своїх дій.

Нагадаємо, що 18 грудня у Львівській області відбуваються вибори у нових територіальних громадах. Майже п'ятдесят тисяч мешканців обирають голів та депутатів у шістьох об'єднаних громадах у Мостиському, Пустомитівському, Старосамбірському та Кам`янко-Бузькому районах. Окрім міських і сільських голів, обиратимуть також 140 місцевих депутатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук