На Львівщині поновили на роботі даівців, які складали незаконні протоколи під час Майдану

Двох інспекторів ДАІ, яких звільнили з органів у квітні цього року за незаконні дії під час подій на Майдані, поновили на службі. Натомість інспектори отримали догани у вигляді неповної посадової відповідності.

Про це ZAXID.NET повідомили у ГУ МВС у Львівській області.

У результаті розслідування, проведеного прокуратурою Львівської області щодо порушення вимог складання протоколів, прапорщика міліції Лучишина І.П. та майора міліції у Миколаївському районі Томчишина О.В., звільнили з органів у квітні цього року.

Однак у травні народний депутат Ігор Васюник звернувся до МВС України з проханням провести додаткове службове розслідування у цій справі, в результаті якого Лучишина та Томчишина було поновлено на службі.

У коментарі ZAXID.NET Ігор Васюник зазначив, що не знає цих двох інспекторів особисто і що звернувся з клопотанням задля того, щоб було проведено об’єктивне розслідування.

«Я звертався до міністра внутрішніх справ, щоб провели об’єктивне розслідування щодо тих працівників ДАІ, бо  до мене поступило звернення від громадськості. До мене надходить багато звернень і я намагаюсь на них реагувати. Було доцільно звернутись, щоб була створена комісія при міністерстві внутрішніх справ, яка б об’єктивно розслідувала цю справу», – пояснив депутат.

Також він зазначив, що після звернення громадськості, він попросив Лучишина і Томчишина про те, аби вони офіційно висловили свої прохання у вигляді звернень. У цих зверненнях звільнені інспектори зазначили, що вважають несправедливістю те, що керівники УДАІ, які надавали накази – Фальшовник Д.В. та Гапчич В.О., надалі працюють на займаних посадах.

У відповіді ГУМВС у Львівській області на інформаційний запит ZAXID.NET зазначається, що проступки інспекторів не є такими тяжкими, аби звільняти їх зі служби: «У процесі вказаного службового розслідування було установлено, що дисциплінарні стягнення у вигляді звільнення з органів внутрішніх справ України, накладені на майора міліції Томчишина О.В. та прапорщика міліції Лучишина І.П. не відповідають тяжкості допущеного ними дисциплінарного проступку, оскільки негативні наслідки для громадян не настали».

Водночас Лучишин та Томчишин попереджені про неповну посадову відповідність і продовжують службу в органах.

Як повідомляв ZAXID.NET, депутат Львівської обласної ради, член фракції Народний Рух України Олександр Ганущин опублікував список працівників ДАІ Львівщини, які діяли незаконно під час подій на Майдані. У результаті розслідування, двох співробітників відомства звільнили, ще тринадцятьом призначили дисциплінарне стягнення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук