На Львівщині порушили справу за «захоплення в полон» головреда газети «Нафтовик Борислава»

Головний редактор газети «Нафтовик Борислава» із Борислава Львівської області Петро Магур 17 грудня минулого року звернувся із заявою до правоохоронців щодо перешкоджання законній професійній діяльності журналіста. 

Через півтора місяця міліція розпочала розслідування у цій справі, інформує сайт Львівської обласної організації Національної спілки журналістів України.

16 грудня під час сесії Бориславської міськради невідомі особи взяли головного редактора «Нафтовика Борислава» Петра Магура у «заручники» та чинили на нього жорсткий морально-психологічний тиск. Близько двох годин невідомі незаконно утримували журналіста «під вартою», ображали та погрожували фізичною розправою.

Причиною такої агресивної поведінки, на думку Магура, стали газетні публікації газети «Нафтовик Борислава» про соціальні протести в місті. Він заявляє, що редакція об'єктивно розповідає про усі проблеми Борислава, правдиво висвітлює резонансні події.

Головред «Нафтовика Борислава» 17 грудня минулого року скерував свою заяву про правопорушення начальникові управління СБУ у Львівській області генерал-майору Віктору Андрейчуку та начальнику Бориславського міського відділу міліції Володимиру Ярішу. 

Як назначає обласна організація НСЖУ, «місцеві правоохоронці не поспішали розслідувати цю ситуацію, аж поки вона не набула широкого суспільного резонансу та нею не зацікавились у Головному управління МВСУ у Львівській області».

4 лютого у чергову частину Бориславського МВ ГУ МВС України у Львівській області надійшли матеріали перевірки з ГУ МВСУ у Львівській області про вчинене кримінальне правопорушення. 

У грудні минулого року Львівська обласна організація НСЖУ звернулась з вимогою до керівників СБУ та МВС області взяти розслідування фактів тиску на журналіста Петра Магура під особистий контроль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук