На Львівщині шукають волонтерів для порятунку важкохворої 17-річної Вікторії Кузь

На Львівщині шукають волонтерів для порятунку важкохворої  17-річної Вікторії Кузь
17-річній Вікторії Кузь терміново потрібна допомога небайдужих людей

Благодійний фонд «Крила надії» шукає волонтерів, які зможуть домовитись із парохами церков Львова, Яворівського, Пустомитівського та Золочівського районів про збір коштів для порятунку 17- річної Вікторії Кузь. Дівчина хворіє на лейкемію. Єдиний порятунок для неї — пересадка кісткового мозку. Закордонна клініка готова зробити трансплантацію, але така операція коштує 140 тисяч євро.

Збирати кошти на операцію дівчині допомагає благодійний фонд«Крила надії». Тож директорка фонду Наталія Ліпська у Facebook просить відгукнутися тих, хто готовий стати волонтером.

Фонд, за словами Наталії Ліпської, отримав дозвіл та благословення від архиєпископа Львівського УГКЦ - преосвященнішого Ігоря Возьняка на збір коштів для Віки Кузь, яка потребує високовартісного лікування за кордоном, у церквах м. Львова, а також - Яворівського, Пустомитівського та Золочівського районів.

«Але нам дуже бракує рук для втілення цієї ініціативи у життя. Тож ми шукаємо волонтерів, які зможуть підійти до парохів в церквах в дозволених локаціях і допомогти нам повісити інформаційний плакат про Віку на дошці оголошень в церкві і коло неї, попросити пароха оголосити про потребу Віки на найближчій недільній службі, організувати збірку у церкві на найближчій Літургії (наприклад, 20 жовтня, в неділю)», - пише Наталія Ліпська.

Плакати і лист до пароха, за словами Наталії Ліпської, можна отримати в офісі за адресою: вул. Городоцька, 16, 2 поверх (код на дверях 2) щодня з 10:00 до 18:00, а також у суботу, 19 жовтня (з 10:00 до 20:00).

У Львові можуть розвезти плакати і листи після 19:00 або в суботу.

«Дуже просимо повідомляти нас, у якій саме церкві ви можете бути волонтером, зазначте це у анкеті тут. Також ви можете взяти плакати-оголошення і розвісити їх в вашому районі, в спортклубі, кудии ходите, в улюбленому кафе чи піцерії або зорганізувати збірку в вашому офісі. Чим більше людей дізнається про потребу Віки і долучиться до допомоги, тим швидше дівчинка поїде на лікування. Зараз нам для цього бракує коштів», - пише Наталія Ліпська.

Якщо ви готові допомогти фінансово, то гроші можна перерахувати:
ПриватБанк - 5169 3305 1136 7333 з приміткою - «для Кузь Вікторії».
Для переказу коштів з-за кордону
Звіт зі збору коштів тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук