На Львівщині створять мобільні бригади для допомоги у боротьбі з домашнім насильством

СуспільствоОльга Гринько, 1 листопада 20174670
На Львівщині створять мобільні бригади для допомоги у боротьбі з домашнім насильством
фото умовне
Працівники мобільних бригад допомагатимуть жертвам насилля

У п’яти областях України буде створено 18 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, які працюватимуть із жертвами насильства. У Київській, Львівській, Одеській, Вінницькій та Херсонській областях з’являться мобільні групи, до яких входитимуть два психологи та один соціальний працівник. Зокрема, на Львівщині запланували створити 5 мобільних бригад. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Мобільні бригади буде створено у межах проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні». Він спрямований на протидію насильству щодо жінок та забезпечення соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства. Проект реалізується в партнерстві та за підтримки представництва Фонду народонаселення ООН в Україні та Мінсоцполітики.

Зараз на Львівщині задля налагодження співпраці перебувають представники міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я». На цей час здійснюється набір до мобільних груп. А вже наступного тижня кандидати пройдуть триденне навчання.

До слова, станом на сьогодні в Україні вже функціонують 26 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги у 5 східних областях. А в червні в Україні почали роботу групи поліції з протидії домашньому насильству.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук