На Львівщині в другому турі голосуватиме понад 10 тисяч виборців з інших областей

Серед тих, хто змінив місце голосування, найбільше виборців із Донецької, Дніпропетровської областей та Києва

СуспільствоОльга Гринько, 17 квітня 20191980
На Львівщині в другому турі голосуватиме понад 10 тисяч виборців з інших областей

У неділю, 21 квітня, відбудеться другий тур виборів Президента України. За даними відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату ЛОДА, понад 10 тисяч виборців із інших областей голосуватимуть на Львівщині. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА.

Як повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів, у понеділок, 15 квітня, закінчився термін подання заяв про тимчасову зміну місця голосування (ТЗМГ). Ця процедура перед другим туром тривала 9 днів. За остаточними даними, 16 тис. 849 осіб обрали місцем голосування Львівщину. Із них 6 тис. 530 змінили місце голосування в межах області. Отже 10 тис. 319 виборців з інших областей, а також із закордонного виборчого округу 21 квітня голосуватимуть на дільницях Львівщини. Найбільше змінило місце голосування виборців із Донецької (1147), Дніпропетровської (819) областей та м. Києва (721).

Загалом цього разу відділи ведення Державного реєстру виборців Львівщини (а таких в області є 34) прийняли 22 тис. 228 заяв про ТЗМГ. Для порівняння, перед першим туром виборів 31 березня таких заяв було 20 тис. 271.

Також, за словами Зоряни Павлів, 5 тис. 302 виборці Львівщини голосуватимуть за межами області. Із них майже 29% (1517 осіб) обрали місцем голосування столицю України.

До слова, як повідомляв ZAXID.NET, понад 325 тис. українців змінили місце голосування до другого туру виборів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук