На освітні проекти у 2015 році в бюджеті Львівщини передбачили понад 9 млн грн

ЕкономікаІрина Скіць, 9 лютого 20152700

Депутати Львівської обласної ради планують виділити понад 9 млн грн для придбання нових автобусів, книжок, комп'ютерів для шкіл, а також для створення близько 2 тис. місць у дитсадках області. Також у бюджеті передбачили кошти на закупівлю корекційного обладнання у школи, де навчаються діти з особливими потребами.

Як повідомляється на сайті Львівської облради, на закупівлю комп'ютерної техніки у 2015 році з обласного бюджету планують виділити понад 2,2 млн грн. Також майже 4 млн грн передбачили на купівлю автобусів для шкіл області. На розширення мережі дитсадків та навчально-виховних комплексів запланували витратити 3 млн грн. За ці кошти планують реорганізувати старі дитсадки, відновити колишні та створити нові, збільшивши кількість місць майже на 2 тис. 

Ще 450 тис. грн. з обласного бюджету виділять на придбання навчальних підручників «Християнська етика для 11 класу» та «Мойсей українського духа», присвяченого 150-літньому ювілею Митрополита Андрея Шептицького.

Під час засідання комісії з питань освіти та науки Львівської обласної ради керівник профільного департаменту Олександра Небожук зауважила, що в області частина автобусів загальноосвітніх шкіл потребує заміни. Крім того, 14 шкільних автобусів вилучили для потреб АТО.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук