На освіту учасників АТО та їх дітей у проекті держбюджету на наступний рік передбачили ₴185 млн

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко заявив, що в проект держбюджету-2017 закладено 185 млн грн на безкоштовну професійно-технічну та вищу освіту для учасників АТО і їх дітей. Про це він сказав в ефірі «Українського радіо», повідомив «Інтерфакс-Україна».

«Ми чітко у державному бюджеті закладаємо 185 мільйонів гривень цільових витрат – наші бійці АТО, їх діти будуть отримувати професійну та вищу освіту безкоштовно», – зазначив Кириленко.

Він запевнив, що держава виконає свої зобов’язання перед учасниками АТО.

Також віце-прем’єр нагадав, що до проекту держбюджету закладено збільшення загального стипендіального фонду на 576 млн грн.

«Частина стипендій буде академічною, а частина соціальною. І це буде десь співвідношення 50 на 50: 2,8 мільярдів гривень – це буде фонд академічних стипендій, а 2,9 млрд грн – фонд соціальних стипендій», – сказав Кириленко.

Нагадаємо, в офіційній презентації проекту держбюджету-2017 вказано, що академічні стипендії призначатимуться за рейтингом успішності студентів від Міністерства освіти. Соціальні стипендії отримуватимуть діти з малозабезпечених сімей, визначатиме яких, виходячи з доходів родини, Міністерство соціальної політики.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук