На Перемишлянщині суд повернув у державну власність майже 193 га земель вартістю понад ₴35 млн

СуспільствоОльга Гринько, 13 березня 20184730
На Перемишлянщині суд повернув у державну власність майже 193 га земель вартістю понад ₴35 млн
фото умовне
Суд вирішив повернути земельні ділянки державі

У березні Господарський суд Львівської області задовольнив у повному обсязі позов Золочівської місцевої прокуратури до Стрілківської сільської ради та ТзОВ «Луги-2». Відтак, у державну власність повернули майже 193 га земель вартістю понад 35 млн грн. Рішення вступило у законну силу, а 5 березня реально виконано.

«Прокуратура у суді вимагала визнати недійсним та скасувати рішення органу місцевого самоврядування, визнати недійсним договір «Про управління спадщиною» та зобов’язати повернути земельні ділянки (землі померлих громадян) площею майже 193 га, вартістю понад 35 млн грн», – йдеться у повідомленні прокуратури Львівщини.

Стрілківська сільська рада, всупереч вимогам чинного законодавства, прийняла рішення про фактичну передачу в оренду невитребуваних паїв без проведення процедури визнання спадщини відумерлою в порядку, що передбачений ст. 1277 Цивільного кодексу України.

Сесія Стрілківської сільської ради 3 червня 2016 р. прийняла рішення «Про управління спадщиною», де було вирішено передати ТзОВ «ЛУГИ-2» земельні ділянки загальною площею 192,9303 га (з яких рілля – 186,8702 га, кормові – 6,0601 га), які знаходяться на території сільської ради.

У рішенні суду, оприлюдненому в Єдиному реєстрі судових рішень, зазначено, що при прийнятті цього рішення сільська рада вийшла за межі наданих їй повноважень.

Відтак, земельні ділянки сільськогосподарського призначення звільнено із незаконного використання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук