На похороні Богдана Гаврилишина замість квітів просять робити пожертви

На похороні Богдана Гаврилишина замість квітів просять робити пожертви
Церемонія прощання з одним із найвідоміших українців відбудеться у п’ятницю, 28 жовтня, в Києві з 8:00 ранку до 14:00 у Міжнародному інституті менеджменту

Під час прощання з видатним економістом Богданом Гаврилишиним у Києві, 28 жовтня, представники його Благодійного фонду просять не приносити квітів, а робити пожертви у  іменний фонд мецената. Про це йдеться на сторінці благодійного фонду Богдана Гаврилишина у Facebook.

«Гроші можна переказати через кнопку «Зробити внесок» на нашому сайті або банківським переказом. Під час церемонії прощання будуть розміщені скриньки для збору пожертв, де можна буде зробити внесок готівкою», - інформують у Благодійному фонді.

Благодійний Фонд Богдана Гаврилишина — організація, заснована 18 березня 2010 року, яка займається підтримкою молоді і має кілька освітніх програм стажування молодих фахівців закордоном. Окрім того, фонд підтримує міжнародну співпрацю та регіональний розвиток Пласту.

Церемонія прощання з одним із найвідоміших українців відбудеться у п’ятницю, 28 жовтня, в Києві з 8:00 ранку до 14:00 у Міжнародному інституті менеджменту (МІМ), що на вул. Шулявська 10/12.

Того ж дня, 28 жовтня, з 16:00 до 22:00 відбудеться церемонія прощання у київській церкві Святого Миколая на Аскольдовій Могилі, яку відвідував Богдан Гаврилишин. 

Нагадаємо, під ранок 24 жовтня 2016 року у віці 90 років пішов з життя видатний українсько-канадсько-швейцарський економіст, професор, благодійник та громадський діяч Богдан Дмитрович Гаврилишин.

Реквізити фонду:
Отримувач: БО "БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА"
ЄДРПОУ 36756087, Р/р 26002010047412
Призначення платежу: благодійна допомога

Банк отримувача: АТ «Укрексімбанк» м. Києва
МФО 322313

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук