На вул. Під Голоском у Львові виділили три ділянки під житло для учасників АТО

Міська рада затвердила ЛКП «Рембуд» проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у районі вул. Під Голоском та зарезервувала ще дві ділянки у цьому ж районі для будівництва багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО та їхніх сімей.

За відповідне рішення проголосували 78 депутатів.

Згідно з ухвалою, ЛКП «Рембуд» затверджено проект землеустрою щодо відведення ділянки, розміром 0,63 га у районі вул. Під Голоском, яку раніше відповідно до ухвали міськради виділили під будівництво житла для учасників бойових дій.

Окрім того, цією ухвалою зарезервовано ще дві ділянки, розміром 1,69 та 0,76 га на вул. Під Голоском, 35 для будівництва й обслуговування багатоквартирних будинків для учасників бойових дій.

В ухвалі також заначено, що Львівська міська рада сприятиме в будівництві багатоквартирних житлових будинків для учасників АТО.

Окремим пунктом рішення ЛМР визначено, що у разі, якщо на будівництво житлового будинку на ділянці розміром 0,63 га на вул. Під Голоском не буде виділено бюджетних коштів, «Рембуд» не матиме можливості зводити житло, ділянку буде передано окремою ухвалою міськради ЖБК, утвореному із сімей загиблих військовослужбовців учасників АТО, учасників АТО, учасників добровольчих батальйонів, які були задіяні в АТО та військовослужбовців Держприкордонслужби України.

Нагадаємо, з проханням виділити три ділянки на вул. Під Голоском сьогодні на сесії міськради виступила представниця обласної Спілки захисту прав учасників АТО Леся Турашвіллі. Згодом депутати прийняли Програму забезпечення учасників АТО, згідно з якою визначено порядок будівництва та виділення житла в багатоквартирному будинку на вул. Під Голоском.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук