На діяльність президента України та його адміністрації у 2017 році витратили понад ₴800 млн

ЕкономікаАндрій Стець, 27 лютого 20182
На забезпечення діяльності президента, Адміністрації й інших допоміжних органів витратили понад 237 млн грн

Витрати на обслуговування й організаційне, інформаційно-аналітичне, матеріально-технічне забезпечення діяльності президента Петра Порошенка та Адміністрації президента в 2017 році становили 802,328 млн грн бюджетних коштів. Про це пишуть «Українські новини» з посиланням на відповідь Державного управління справами на журалістський запит.

Як повідомили у відомстві, найбільші статті витрат - на забезпечення діяльності президента, Адміністрації й інших допоміжних органів (237,4 млн грн) і на забезпечення функціонування державного авіаційного підприємства «Україна» для перевезення вищих посадових осіб держави й очолюваних ними офіційних делегацій (222,8 млн грн).

В 126,5 млн грн обійшлося забезпечення послугами автомобільного й водного транспорту Порошенка, Адміністрації, керівників інших державних органів, в 81,2 млн грн - забезпечення функціонування державних резиденцій, утримання адміністративних і господарських об'єктів.

34,3 млн грн було витрачено на здійснення закордонних візитів Порошенка, ще 7 млн - на їх підготовку, 2,5 млн - на відрядження співробітників Адміністрації й Держуправління справами.

7,3 млн грн - на перевезення авіарейсами голови Верховної Ради Андрія Парубія, прем'єр-міністра Володимира Гройсмана й очолюваних ними офіційних делегацій, 5,7 млн грн - на авіаперевезення по Україні делегацій на чолі з Петром Порошенком.

На проект з облаштування приміщень для представництва НАТО в Україні було витрачено 12 млн гривень, на проведення представницьких заходів - 10,3 млн грн.

Витрати на інші статті програми із забезпечення діяльності Президента й Адміністрації становили менш як 5 млн грн.

Нагадаємо, раніше ZAXID.NET писав, що 13,9 млн грн у 2017 році було витрачено на проведення офіційних заходів за участю Порошенка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук