Нардеп від БПП не задекларував два продуктові бізнеси

Нардеп від БПП не задекларував два продуктові бізнеси
фото khersonline.net
Іван Вінник

Народний депутат від «Блоку Петра Порошенка» (БПП) і секретар Комітету з національної безпеки і оборони Верховної Ради України Іван Вінник не вказав у декларації про доходи за 2014 р. статутні внески до приватних фірм.

Про це стало відомо з Єдиного держреєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, пишуть «Наші гроші».

Згідно з затвердженою формою подачі декларації про доходи, Вінник був зобов’язаний надати інформацію про розмір внесків до статутного капіталу товариства, підприємства або організації – своїх та своєї родини. Однак у декларації чиновника за 2014 р. у розділі про активи пусто.

Разом з тим, за даними ЄДРПОУ нардеп є співвласником щонайменше двох компаній: ТОВ «Узбекплодоовочторг» (співвласник з 2005 р., має 90 % в статутному капіталі) та «Азія Фудз» (співвласник з 2005 р., має 80% в статутному капіталі). Обидві компанії займаються гуртовою торгівлею і торгівлею фруктами та овочами.

Вінник також є членом групи з міжпарламентських зв’язків таких країн як Азербайджан, Китай, Туреччина, В’єтнам та ін.

Згідно з декларацією за 2014 рік, Іван Вінник заробив 506 тис грн, з яких його зарплата як нардепа склала близько семи тисяч гривень – решту Вінник записав як «інші види доходів».

Згідно із декларацією за 2013 рік, його єдиним офіційним доходом були 80 тис грн. матеріальної допомоги. Вкладів у банках за жоден з років не задекларовано, також згідно з деклараціями нардеп не має ніякої нерухомості.

Щодо транспортних засобів, то у 2013-2014 роках Вінник декларував BMW 2008 року. Наразі ж він їздить на автомобілі Audi Q7, на ньому Вінник 16 вересня приїхав на з’їзд Блоку Петра Порошенка у Києві. За кілька тижнів до того Вінника також помітили на цій автівці у Новій Каховці Херсонської області — по цьому виборчому округу Вінник пройшов до парламенту в 2014 р.

Як повідомляв ZAXID.NET, депутат від «Народного фронту» Ігор Котвіцький згадав про незадекларований майже мільярд. Депутат доповнив свою декларацію за попередній рік, дописавши на рахунках в банках 970,92 мільйонів гривень.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук