НАТО схвалило рішення щодо своїх дій у Чорному морі і посилення заходів кібербезпеки

СвітРоман Ганкевич, 16 лютого 20171830
НАТО схвалило рішення щодо своїх дій у Чорному морі і посилення заходів кібербезпеки
фото Reuters
Столтенберг: Розгортання підрозділів НАТО мають оборонний і виважений характер

НАТО посилює військову присутність у Чорному морі та завершить розгортання бойових тактичних груп у Балтії та на території Польщі. Про це у четвер, 16 лютого, заявив за результатами засідання міністрів оборони країн Альянсу у Брюсселі генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг, пише «Інтерфакс-Україна».

«Сьогодні ми схвалили два додаткових рішення стосовно морського простору: розширити військово-морську присутність НАТО у Чорному морі з метою покращення тренувань, проведення навчань, моніторингу ситуації, а також координації постійних військово-морських груп під час дій з іншими силами Альянсу у регіоні Чорного моря», - сказав він.

Генсек НАТО зазначив, що ці заходи доповнять сухопутну та повітряну присутність Альянсу у цьому регіоні, де на території Румунії розгорнута багатонаціональна бригада. Столтенберг також повідомив про плани союзників завершити до червня передислокацію і розміщення у Литві, Латвії, Естонії та Польщі чотирьох бойових тактичних груп.

«Наші розгортання мають оборонний і виважений характер. Ми не будемо змагатися з Росією за кількістю солдатів, танків, літаків. Нашою метою є запобігання конфлікту, а не провокування його», - зауважив він і додав, що це є чітким сигналом потенційному агресору.

Окрім того, Йєнс Столтенберг повідомив, що у НАТО схвалили новий план кіберзахисту після хакерських атак. «Сьогодні ми затвердили оновлений план кіберзахисту і план дій з використання кіберпростору як оперативного середовища», - заявив Столтенберг.

Генсек НАТО повторив, що кібербезпека - це ще один важливий пріоритет для Альянсу. «Ми вже посилили захист наших мереж, створили групи швидкого реагування на кіберінциденти і допомагаємо союзникам зміцнювати киберзахист», - зазначив він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук