Нацрада відмовила у переоформленні ліцензії телеканалу «112 Україна»

СуспільствоРоман Ганкевич, 16 вересня 20169720
Нацрада відмовила у переоформленні ліцензії телеканалу «112 Україна»
фото 112.ua
Канал «112 Україна»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення відмовився переоформляти ліцензії компаніям, які ведуть мовлення в багатоканальній цифровій телемережі МХ-5 з логотипом «112 Україна» - Аріадна ТВ, Лідер ТВ, Партнер ТВ, ТВ Вибір і Новий формат ТВ. Про це регулятор повідомив на офіційному на веб-сайті.

«У зв'язку з тим, що ліцензіати, що отримали ліцензії на мовлення в багатоканальній мережі МХ-5 під час конкурсу, при зміні своїх програмних концепцій фактично ототожнюють їх з програмною концепцією супутникового телеканалу «112 Україна», відмовляючись від програм і передач, з якими вони перемогли в конкурсі (місцеві новини, дитячий контент і т.д.), регуляторний орган відмовив у задоволенні їх клопотань», - йдеться в повідомленні.

Регулятор підкреслює, що програмні концепції ліцензіатів залишені без змін.

Як повідомлялося 15 вересня Нацрада призначила позапланову перевірку телеканалу NewsOne через трансляцію політичної реклами. Також регулятор відмовився переоформити програмні концепції ТОВ ТРК «Онікс», ТОВ ТРК «Комрі», ТОВ ТРК «Стильне радіо», які раніше були придбані власником «Радіо Вести».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук