Нацрада закликає відмовитися від російського продукту

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення закликає керівників медіа-груп і телеканалів відмовитися від трансляції фільмів, серіалів, програм та іншого продукту, який формує позитивний імідж військових сил, силових структур та військ спеціального призначення Російської Федерації, а також контенту, який може бути сприйнятий як пропагування війни та розпалювання національної ворожнечі. Також Нацрада вважає необхідним збільшити в ефірі частку національного кіно- і телевізійного продукту з метою сприяння національній єдності.

Таке звернення членів Національної ради до керівників медіа-груп і телеканалів було оприлюднено на офіційному сайті відомства:

У цей складний для України час, коли на сході країни відбуваються військові дії, Росія веде агресивну інформаційну війну, просимо вас із підвищеною увагою ставитися до програмного контенту.

На час військового конфлікту з Росією закликаємо вас відмовитися від трансляції фільмів, серіалів, програм та іншого продукту, який формує позитивний імідж військових сил, силових структур та військ спеціального призначення Російської Федерації, а також контенту, який може бути сприйнятий як пропагування війни та розпалювання національної ворожнечі.

Ми розуміємо бізнес-процеси телевізійної галузі й те, що такі дії можуть спричинити зменшення обсягу реклами в ефірі. Проте все ж таки вважаємо необхідним збільшити в ефірі частку національного кіно- і телевізійного продукту з метою сприяння національній єдності.

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення не має повноважень втручатися в зміст програмного наповнення телеканалів, адже це втручання може бути сприйняте як прояв цензури та йтиме врозріз із демократичними, європейськими принципами та цінностями, які розділяють всі члени регуляторного органу у сфері телерадіомовлення.

Національна рада закликає діяти патріотично. Об’єднатись і докласти всіх зусиль заради перемоги в інформаційній війні!

Нагадаємо, що 31 липня активісти пікетували Нацраду, вимагаючи зняти з ефіру російські серіали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук