Посли дев'ятьох західних країн підтримали Абромавичуса

Своє розчарування відставкою міністра висловили посли Канади, Франції, Німеччини, Італії, Литви, Швеції, Швейцарії, Великобританії та США

ЕкономікаАндрій Стець, 3 лютого 20164401
Айварас Абрамавичус

Посли дев'ятьох західних країн в Україні виступили зі спільною заявою, у якій висловлюють розчарування через відставку міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса. Відповідну заяву поширює прес-служба посольства Швеції.

«Ми глибоко розчаровані відставкою міністра економічного розвитку і торгівлі пана Айвараса Абромавичуса, який досяг справжніх результатів у проведенні реформ в Україні. Протягом минулого року пан Абромавичус і його професійна команда домоглися важливих зрушень у впровадженні жорстких, але необхідних економічних реформ, покликаних стабілізувати українську економіку, викоріненні хронічної корупції, приведенні у відповідність з вимогами програми МВФ і сприянні формуванню більш відкритої і прозорої влади. Стабільне, безпечне і процвітаюче майбутнє України вимагатиме постійних зусиль від численної команди відданих професіоналів, в яку входять представники різних сил, які інтереси українського народу ставлять вище за свої», - йдеться в документі.

Посли закликали українську владу відкинути «свої дріб’язкові розбіжності» і назавжди залишити у минулому «корисливі інтереси, що гальмували розвиток країни протягом десятиліть».

Заяву підписали посли Канади, Франції, Німеччини, Італії, Литви, Швеції, Швейцарії, Великобританії та США.

Нагадаємо, сьогодні, 3 лютого, голова Мінекономіки Айварас Абромавичус заявив, що іде у відставку, у тому числі і через спроби соратника президента Ігоря Кононенка встановити контроль над міністерством.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук