Школярі зі сходу України допомогли організувати масові гаївки в Дрогобичі

Головні новини Львова 19.04Вікторія Іваскевич, 19 квітня, 17:34 4000

«Кривим танцем» через усе місто у Дрогобичі сотні людей об'єдналися Великою гаївкою. Такий великодній флешмоб уже традиційний. Свого часу навіть поставили рекорд України. Тоді до «кривого танцю» долучилось 6,5 тисяч людей. Цього ж року ставку робили не на масовість. У Дрогобичі вже тиждень приймають дітей зі сходу. Тож хотіли показати їм як святкують Великдень в Галичині.

Цього року до Дрогобича на свята приїхали 16 хлопців та дівчат із Авдіївки та Станиці Луганської.

«Це не було примусово, хто хотів, той міг їхати. І я подумав, чому б і ні. Подивлюсь нові місця, отримаю яскраві емоції», ― каже Стас, який приїхав зі Станиці Луганської.

У Дрогобичі вони взяли участь у школі лідера і мистецтв.

«Вони організовували свої мікропроекти, ставили вистави, робили фотовиставку, розмальовували бодіартом. І вони вчилися разом з дрогобицькими дітьми», ― розповідає керівник проекту Остап Походжай.

Та окрім здобутого досвіду повезуть додому і нові для них великодні традиції.

«В нас нема таких гулянь як тут, вони дуже масові. В нас якось скромніше все», ― ділиться враженнями Катерина зі Станиці Луганської. Та все ж кажуть, на заході Великдень ― це більш родинне свято.

А що ж до самої гаївки, то пройшовши через кілька мистецьких майданчиків міста, молодь зібралась на одній з площ Дрогобича, де ввечері влаштували концерт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук