У кабінеті заступника голови МВС Чеботаря знайшли прослуховуючий пристрій, - МВС

Заступник міністра внутрішніх справ, керівник апарату Сергій Чеботар

Заступник міністра внутрішніх справ, керівник апарату Сергій Чеботар заявив, що в його робочому кабінеті було виявлено прослуховуючий пристрій.

Про це ZAXID.NET повідомили сьогодні, 23 грудня, у прес-службі МВС України.

Зазначається, що виявлена камера, яка працювала в цілодобовому режимі, могла передавати як відео так і аудіо сигнал.

За словами Сергія Чеботаря встановлення подібного записуючого устрою могло бути пов’язано з колишнім керівництвом МВС та ліквідацією концерну «ЄДАПС», який щорічно приносив дохід майже у мільярд гривень, які розподіляли між собою куратори-високопосадовці.

Варто зазначити, що Міністерство внутрішніх справ – це режимний об’єкт і будь-хто потрапити до установи не може, а доступ до кабінету заступника міністра мають не всі охочі, тому що за дверима вирішуються питання державного рівня.

Як повідомляється, шпигунський пристрій був вмонтований в одвірок. За словами фахівців, аби встановити подібний пристрій знадобилася б не одна година.

Сьогодні Сергій Чеботар має намір передати заяву про незаконне прослуховування до Генеральною прокуратури з проханням провести об’єктивне та неупереджене розслідування та покарати винних.

"Враховуючи те, що МВС України знаходиться зараз на порозі реформування та веде активну боротьбу із корупцією, а по відношенню як до правоохоронних органів України, так і до держави в цілому йде повноцінна війна, то не виключаємо, що хтось із співробітників МВС працює в інтересах сусідньої держави. Ці особи ставлять свої інтереси вище інтересів України. Зрадники обов’язково будуть покарані", - зазначив заступник міністра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук