Незважаючи на вільну торгівлю, Україна не ввозить до Євросоюзу м’ясо і молочну продукцію

Україна станом на 1 квітня 2016 року продовжує не використовувати квоти на поставку свинини, яловичини, яєць і молочної продукції в країни Європейського Союзу в рамках угоди про зону вільної торгівлі.

Як повідомив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко на своїй сторінці в Facebook, в першому кварталі 2016 року повністю вичерпані квоти на поставку кукурудзи (400 тис. тонн), меду (5 тис. тонн), цукру (20,7 тис. тонн), ячмінної крупи (6,3 тис. тонн), виноградного і яблучного соку (10 тис. тонн), оброблених томатів (10 тис. тонн).

Крім цього, на 88% використана квота на постачання пшениці (950 тис. тонн), вівса – на 64% (4 тис. тонн). Основна квота на курятину (16 тис. тонн) використана на 49,9%, додаткова (20 тис. тонн) – на 17,7%.

Розмір квоти на поставку в ЄС свинини становить 40 тис. тонн, яловичини – 12 тис. тонн, яєць – 1,5 тис. тонн, молока, вершків, згущеного молока та йогуртів – 8 тис. тонн, сухого молока – 1,5 тис . тонн, вершкового масла і молочних паст – 1,5 тис. тонн, продукцію з обробленого молока – 2 тис. тонн.

Загалом в рамках Угоди про асоціацію Україна може без мит поставляти в ЄС 36 товарних позицій в рамках затверджених обсягів тарифних квот.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук