Ні я, ні мої колеги не подавали до ГПУ заяви щодо Шабуніна і його Центру, – Логвинський

Народний депутат, член фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Георгій Логвинський заявив, що ані він, ані його колеги не подавали до Генеральної прокуратури України заяви щодо Центру протидії корупції і його керівника Віталія Шабуніна.

«У неділю після брифінгу в Генеральній прокуратурі та повідомлення в ЗМІ про те, що група депутатів, у тому числі я, нібито подали заяву до ГПУ щодо пана Шабуніна, я подзвонив кільком з названих на брифінгу колег і встановив, що ніхто з нас не звертався до Генпрокуратури з жодними зверненнями щодо дій пана Шабуніна і Центру протидії корупції», – розповів нардеп.

Він пояснив, що нещодавно було подано колективну заяву за підписом близько 30 депутатів на адресу сенатора США з проханням підтвердити, що американська сторона надала 200 тисяч доларів на реформу прокуратури. 

«Генпрокуратура повідомила, що вона ці кошти нібито не отримувала, у зв’язку з чим ми звернулися до сенатора США за інформацією, чи було надано ці кошти і чи є правдивою заява ГПУ, що вона їх не отримувала. Ось таким було це звернення», – уточнив представник «Народного фронту».

«Тому інформація ГПУ є недостовірною», – додав він.

«Хочу повідомити, що жодні заяви щодо Шабуніна не подавалися, заяв про відкриття кримінальних проваджень не поступало», – наголосив Логвинський.

Він зазначив, що його колеги-депутати, чиї прізвища згадували в Генпрокуратурі і з якими він говорив, також підтвердили цей факт.

«Документ, який продемонстрували – це звернення до сенатора США щодо питання, пов’язаного з передачею 200 тисяч доларів Генеральній прокуратурі на реформи, однак прокуратура не надала вичерпної відповіді щодо використання цих коштів, і повідомила, що вона їх не отримувала», – підсумував Логвинський.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук